Pojazdy serwisuje:

Sukcesy na rajdzie Seria4x4

Załoga białego „Durszlaka”  w Składzie  Dariusz Dworzyński –kierowca , Jerzy Tomaszewski-pilot, dzielnie walczyła w cyklu rajdów Motointegrator Seria 4x4.

Seria 4x4  to cykl rajdów terenowych, w których rywalizują na tych samych trasach amatorzy i licencjonowani zawodnicy z całej Polski.

W pierwszej eliminacji w Skarżysku-Kamiennej nasza załoga zajęła  1 miejsce w klasie Extreme. Jest to najcięższa klasa bowiem oprócz szybkich oesów załogi mają do pokonania próby terenowe , które wymagają bardzo dobrego przygotowania fizycznego załogi , oraz bezawaryjności pojazdu.

W drugiej eliminacji która odbyła się w Bukownie , mimo ciężkiej awarii przedniego napędu zawodnicy z Warki ukończyli na bardzo dobrym 3 miejscu, co daje im prowadzenie w klasyfikacji generalnej w klasie Extreme.

W dniach 21-23 września w Nowym Sączu odbyła się trzecia i ostatnia runda  Motointegrator Seria 4x4 .  Nasza dzielna załoga zdeklasowała rywali. Przez dwa dni systematycznie powiększali swoja przewagę . Bezbłędne i systematyczne pokonywanie prób przejazdu dało naszej reprezentacji pierwsze miejsce w klasie Extreme. Tym samym Daruisz Dworzyński i Jerzy Tomaszewski zajęli zasłużone pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu rajdów Motointegrator Seria 4x4.