Lista startowa

 

KLASA TURYSTYK - wszystkie auta 4x4 oraz SUV
LP. KIEROWCA/PILOT NR ZAŁOGI  
1. Artur Kaczorowski /Jadwiga Kaczorowska 101 Z
2. Irma Wojciechowska /Ania Wojciechowska 102  
3. Tomasz Sykuła /Renata Sykuła 103 Z
4. Stang /Ania 104  
5. Czarny /Ligtbless 105  
6. Katarzyna Cienkusz /Asja 106  
7. Katarzyna Albrecht (Katrinka)/Jakub Albrecht (Qba) 107 Z
8. Marek Chobocki / Michalina Chobocka 108  
9. Sławomir Woźnica / Monika Delis 109  
10. Katarzyna Amerek / Jarosław Amerek / Kacper Amerek 110
11. Michał Sadkowski / Dominika Sadkowska 111 Z
12. Marek Lis / Fudol 112  
13. Marek Gadowski / Michał Gadowski  113  
14. Maciej Suszek / Justyna Kręgielewska  114
15. Kuba Bańkowski   /     115   
16. Mirek Podgórski / Michał Podgórski  116  
17. Beata Kozar (Ruda) / Artur Kołakowski (Kolim)  117   
18. Mariusz Terlecki / ... 118   
19. Michał Sadowski / Anna Sadowska  119   
20. Maciej Wlodarski / Magdalena Czerwinska 120  
21. Bartlomiej Woznica / Joanna Woznica 121  
22. Sylwester Borowski / Wojciech Borowski 122  
23. Tomasz Figlewicz / Katarzyna Figlewicz 123  
24. Dariusz Seferyński / Edyta Gulkiewicz 124  
25. Adam Robaszyński-Janiec / Paulina Robaszyńska-Janiec  125  
26. Michał Kolwas / Aleksandra Kolwas 126   
27. Radosław Gronet / ... 127   
28. Piotr Bodek / Małgorzata Bodek  128   
29. Robert Mścichowski / Tomasz Wójtowicz 129  Z
30. Teresa Niedzielak / Mateusz Niedzielak  130  
31. Ryszard Baliński / Krystian Baliński  131   
32. Adam Urbanowski / ... 132  
33. Jakub Teska / Lena Teska 133  
34.   134  
35.   135  
36.      
37.      
38.      
39.      
40.      
41.      
42.      
43.      
44.      
45.      
46.      
47.      
48.      
49.      
50.      
 
KLASA TURYSTYK - WYCZYN
LP. KIEROWCA/PILOT NR ZAŁOGI  
1. Rafał Kocyk/Tomasz Kocyk/Rafał Kozłowski/Przemek Kępka 201 Z
2. Rafał Poznański / Maciej Gawlik 202  
3. Krzysztof Kurzydłowski /Katarzyna Grabowska 203  
4. Karol Apanowicz / 204  
5. Robert Godziuk / Paweł Godziuk  205  
6. Dariusz Fedorowicz / Adam Kurowski 206  
7. Wojciech Janowski / ...... 207  
8. Lena Tuszewska / Aga Kańska  208  
9. Rafał Kurach / Karol Lasecki  209  
10. Dariusz Piętka / Mateusz Chrzanowski 210  
11. Łukasz Staniszewski / ? 211  
12. Piotr Tomanek /  212  
13. Maciek Górski /  213  
14. Robert Ostatek /  214  
15. Filip Łukasik / Bartek Łukasik      
16.      
17.      
18.      
19.      
 
KLASA EXTREM - MECHANIK
LP. KIEROWCA/PILOT NR ZAŁOGI  
1. Konrad Kujawski / Long 301 Z
2. Michał Taniewski /Maciek Taniewski 302  
3. Dariusz Dworzyński / Ernest Dworzyński 303  
4. Ignacy Lenkiewicz & Junior 304  
5. Tomasz Dałkiewicz/Krzysztof Pułecki 305 Z
6. Michał Liwiński / ? / ? 306 Z
7. Marcin Małolepszy /Łukasz Korzuchowski 307  
8. Wojtek Poręba / Patryk Poręba  308  
9. Grzegorz Bogusz / Krzysztof Urbaniak  309  
10.      
11.      
12.      
13.      
14.      
15.      
 
KLASA EXTREM - ELEKTRYK
LP. KIEROWCA/PILOT NR ZAŁOGI  
1. Fryderyk Głowacki / Szczupak 401 Z
2. Michał Wojciechowski / ? 402  
3. Jacek Freitag /Marcin Góra 403  
4. Dzida 4x4 Geleo / Wienton 404  
5. Mariusz Terpiłowski / Mieszko Kryński 405  
6. Mikołaj Kalestyński / Radosław Paździerz 406  
7. Krzysztof Kuligowski / Sadzio 407  
8. Jarek Pytel / Marcin Jurewicz 408  
9. Le-on / Piękny ;)   409 Z
10. Zbigniew Dominiak / Paweł Paziewski 410   
11. Darek Siedlecki /Paweł Matlakowski  411   
12.      
13.      
14.      
15.      
 
KLASA CROSS COUNTRY
LP. KIEROWCA/PILOT NR ZAŁOGI  
1. Piotr Tomanek 501  
2.      
3.      
4.      
5.      
 
KLASA QUAD
LP. KIEROWCA NR ZAŁOGI  
1. Robert Szamota 601 Z
2. Adam Zabielski 602  
3. . .  
4. . .  

Używamy plików cookies w celu ulepszenia naszej strony internetowej. Możesz zmienić ustawienia zapisywania plików cookies w przeglądarce. Pliki cookies wykorzystywane do istotnego działania strony zostały już ustawione.

Akceptuję pilki cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information